Geoblog.pl    natropieokapi    Podróże    Na tropie okapi, czyli rowerem przez Afrykę    Koniec z Europą
Zwiń mapę
2013
15
lis

Koniec z Europą

 
Turcja
Turcja, Morze Śródziemne
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 2379 km
 
Koniec europejskiego etapu.
Parę słów o wyprawie:
Dlaczego jadę? Bo mam to szczęście, że mogę.
Gdzie jadę? Gdzieś tam na południe.
Jak jadę? Różnie, jak będę chciał. Póki co rowerem, pociągiem, samolotem, busem i autem.

Szukałem sponsora, ale wszędzie usłyszałem tę samą odpowiedź – kryzys, obcięli budżet. Może tak jest, a może słabo szukałem. Jeśli macie jakieś dojścia albo pomysły – dajcie znać, może z początkiem roku będą jakieś pieniądze? Może jakaś kasa z administracji publicznej na propagowanie sportu?
Początkowo chciałem zmontować rower sam . Nawet usiedliśmy do tego z Turbanem, ale skończyło się na GTA V, piwie i bimbrze ze ślubu Kowala. Nie tędy droga. Lepiej jednak wybrać konkretny model, który następnie podkręcimy, tylko jaki?
Ostatecznie rozwiązanie znajduje mnie samo ( w myśl zasady, poczekaj, jakoś to będzie). Odwiedzając katowickie sklepy rowerowe, trafiam na sklep Bikershop.pl. Strzał w dziesiątkę. Super ekipa, profesjonaliści pełną gębą. Od razu zainteresowali się pomysłem. Wzięli na warsztat moje potrzeby i budżet, dzwonili nawet o 22 z ciekawym rozwiązaniem. Idealnie, jeszcze nie spotkałem się z takim podejściem. Wszystkim polecam Bikershop.pl – na placu Wolności. Szeroki asortyment, jeśli czegoś nie ma to sprowadzają, szyją rowery na miarę za bardzo przyzwoite pieniądze, no i przede wszystkim mega znają się na temacie.
Do tej pory zrobiłem ponad 1000 km – rower chodzi jak brzytwa. Ale nie zapeszam, będę informował na bieżąco. Póki co serdecznie pozdrawiam p. Kasię, Huberta, Magika i resztę ekipy. Dzięki!

http://www.youtube.com/watch?v=uCE5wykkXpg
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
Komentarze (1)
DODAJ KOMENTARZ
Hanshiro Tsugumo
Hanshiro Tsugumo - 2014-01-12 13:20
Hmm,

potwierdzam
Biker Shop [tranlejt: sklep rowerowy]

jest ... DOBRY
 
 
zwiedził 8.5% świata (17 państw)
Zasoby: 76 wpisów76 117 komentarzy117 233 zdjęcia233 0 plików multimedialnych0